Zespół Administracyjno-Finansowy

Zespół Administracyjno-Finansowy jest nadzorowany przez Dyrektora, realizuje zadania przy pomocy:

  1. Wicedyrektora ds. Administracyjno-Gospodarczych – kierującego Wieloosobowym Stanowiskiem ds. Administracyjnych;
  2. Kierownika Gospodarczego - kierującego Wieloosobowym Stanowiskiem ds. Gospodarczych, nadzorowanego bezpośrednio przez Wicedyrektora ds. Administracyjno-Gospodarczych;
  3. Głównego Księgowego - kierującego Wieloosobowym Stanowiskiem ds. Płac;
  4. Zastępcy Głównego Księgowego - kierującego Wieloosobowym Stanowiskiem ds. Finansowo-Księgowych, nadzorowanego bezpośrednio przez Głównego Księgowego.

Nazwisko i imię

telefon stacjonarny

e-mail

Dział/stanowisko 

Lipiec Krystyna

536 60 07

krystyna.lipiec@mscdn.edu.pl

Kadry

Turek Ewa

536 60 08

 ewa.turek@mscdn.edu.pl

Kadry

Birkowska Katarzyna

536 60 10

katarzyna.birkowska@mscdn.edu.pl

Specjalista ds. mienia

Balcer Martyna

536 60 13

martyna.balcer@mscdn.edu.pl

Księgowość

Majchrzak Małgorzata

536 60 14

malgorzata.majchrzak@mscdn.edu.pl

Księgowość

Kalinowska Katarzyna

536 60 15

katarzyna.kalinowska@mscdn.edu.pl  

Księgowość

Dolińska Agnieszka

536 60 16

agnieszka.dolinska@mscdn.edu.pl  

Z-ca Głównego Księgowego

Śledyńska Iwona

536 60 17

iwona.sledynska@mscdn.edu.pl

Księgowość

Kossakowska Beata

536 60 20

beata.kossakowska@mscdn.edu.pl

Konkursy Przedmiotowe

Nowak Grażyna

536 60 21

grazyna.nowak@mscdn.edu.pl

Księgowość-płace

Glinka Dorota

536 60 22

dorota.glinka@mscdn.edu.pl

Księgowość-płace

Krajewska Karolina

536 60 23

karolina.krajewska@mscdn.edu.pl

Księgowość-płace

Gańko Teresa

536 60 25

teresa.ganko@mscdn.edu.pl

Konkursy Przedmiotowe

Konarzewska Marta

536 60 26

 marta.konarzewska@mscdn.edu.pl

Zamówienia Publiczne

Kielak Joanna

536 60 27

joanna.kielak@mscdn.edu.pl

Sprawy Administracyjne

Bołtuć Małgorzata

536 60 29

konkursy@mscdn.edu.pl

Konkursy Przedmiotowe

Liwińska Ewa

536 60 29

konkursy@mscdn.edu.pl

Konkursy Przedmiotowe

Wodecki Marcin

536 60 31

marcin.wodecki@mscdn.edu.pl

Informatyk

Durczewska Iwona

536 60 00

sekretariat@mscdn.pl

Kancelaria

Podmiot udostępniający informację:
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
odpowiada: Jarosław Zaroń
data: 31-07-2019
wytworzył: Marta Konarzewska
data: 31-07-2019
data: 31-07-2019
Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

  • 11-01-2019 - Edycja treści
  • 09-01-2019 - Edycja treści

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 502